Adsense İninal Hesaba Bağlanır Mı?

Adsense inanal hesaba bağlanmaz fakat adsense yeni hesap üzerinden banka hesabına ihtiyaç duyar. Böylelikle adsense banka kartına bağlanmış olabilir. İninal kart bir ön ödemeli karttır. Anlaşmalı olduğu uygulama hesaplarına bağlanabilir ama para çekme işlemi gerçekleştirilemez. Bir kredi kartı üzerinden bağlanma yapılabilir. 

Banka veya kredi kartına sahipseniz gerekli bilgiler sayesinde kartınızı kendi hesabınıza bağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aktif kullanılan bir hesap yoksa bağlanma işlemi gerçekleşmez. Adsense Google’a bağlı olduğu için Google üzerindeki yetkilendirme sisteminde bir hesap bağlantı seçeneği mevcut değildir. 

Adsense Ücretli Mi? 

adsense ininal hesaba baglanir mi 1Adsense ücretsiz olarak internet sitesi kullanıcılarının site içinde reklamlarını göstererek para kazanmalarını sağlar. Google tarafından üretilmiş olup, web sitenizi günlük kaç kişi ziyaret ederse size verilen ücret miktarı da o kadar artmış olacaktır. Aktif internet sitesi kullanıcıları için büyük bir nimet olan Adsense için katılım ücreti bulunmaz.

Herkes Adsense kullanabilir fakat her kullanıcı para kazanamayabilir. Web sitesini ziyaret etmeyen kişilerin siteleri üzerinden para kazanma ihtimali oldukça düşüktür. Bu yüzden Adsense kullanıcıları, web sitelerinde Adsense Google reklamlarına yer vererek her ziyaretçi üzerinden para kazanabilir. 

İninal Kart Nedir? 

İninal Kart Türkiye’de Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan ön ödemeli alışveriş kart markasıdır. Bu kart sayesinde yurt içi-yurt dışı, online veya mağaza üzerinden yani kredi ve banka kartı geçen tüm yerlerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. İninal mobil cüzdan yöntemiyle bakiye ekleyebilir ve ininal kartınız ile dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

İninal karta sahip olmak için en az 13-15 yaş kategorisinde olmak şarttır. Kartı temin etmek için herhangi bir banka veya kredi kartına ihtiyaç duyulmaz. Böylelikle içine bakiye yüklediğinizde tüm harcamalarınızı ininal kart ile yapmanız mümkündür. Online olarak da ininal kartınızda yer alan kart numarası ile harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

İninal Kart Kullanım Süresi 

İninal kartlar temin edildikten sonra anında kullanıma uygundur. Herhangi bir şartı olmadığı için Ptt kurumları üzerinden alınan İninal Kartınız sayesinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilmek için bakiye yüklemeniz gerekir. İninal karta bakiyeli bir şekilde sahipseniz kullanmasanız dahi aylık 2 TL işlem ücreti alınır ve içine bakiye eklenmeyen İninal kartlarda aylık işlem ücreti alınmaz. 

İninal kart kullanım süreniz İninal cüzdanı aktif hale getirdiğiniz günden itibaren başlayarak 31 gün kullanım süresine sahiptir. Banka veya kredi kartları gibi Cvv ve kart numarası, İninal kartın arka kısmında yer alıyor. Ayda bir kullanım süresi yenilendiği için aktif ininal kartınızı bakiye ekleyerek kullanabilirsiniz. Her türlü harcama için uygun olan İninal kart sayesinde nakit paraya ihtiyaç duymadan kart ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz yerde kullanma olanağı sağladığı için yanınızda para olmasa da dilediğiniz alışverişi bu kart sayesinde yapabilirsiniz.

 

Yorumlar

  1. Avatar Aşkın yaş Temmuz 16, 2021
    • Mustafa Eser Mustafa Eser Temmuz 16, 2021

Yorum Yaz