Discord Nitro İptal Ettikten Kaç Gün Sonra Parası İade Edilir?

Discord, son zamanlarda popülerliğini zirvelere adım adım taşıyan ve 2021 yılında da sesli iletişim aplikasyonları arasında adından sık sık söz ettiren programlardan biridir.

Genellikle oyun oynayan kişiler arasında kullanılması tercih edilen discord, kullanıcılarına yüksek kaliteli iletişim imkânı sunmaktadır.

Discord ile birden fazla kullanıcı ile, oluşturduğunuz kanal içinde iletişim kurmak mümkündür. Discord’u cazip kılan faktörler, iletişimin kaliteli ve gecikmesiz kurulmasıdır. E-sporcu olarak adlandırılan oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Kanal ismi, profil resmi, kullanıcı adı düzenlemesi yapabileceğiniz programda kanala katılma işlemleri istek veya davet yolu ile olmakta, gruba kanal sahibi dışında bir yönetici atanabilmekte, gerekli görüldüğü takdirde istenilen kullanıcı, kanaldan atılıp engellenebilmekte ve kanalın dinleyicileri bu özellikler sayesinde kontrol altına alınabilmektedir.

Discord, Discord Nitro adı ile biraz daha fazla aylık bir ücret karşılığı üye olabileceğimiz, discord classic kullanıcılarından daha farklı özellikler ve imkanlar sunan bir vip üyelik şansı sunmaktadır.

Discord Nitro ile;

  • Canlı yayınlar sırasında, kullanıcının, üyelerine 4k 60 fps ye kadar görüntü kalitesi ile yüksek çözünürlük yayın yapma,
  • Anlık durum bildirimini rozetlerle süsleyerek şekillendirme, hareketli avatar sabitleme ve özel sticker ekleme seçeneği ile daha sıra dışı bir profil elde etme,
  • Sunucularda olmayan hareketli emojiler dahil birçok eklenti kullanma,
  • Program sırasında yüklenecek dosya boyutunun 100 mb kadar çıkma,
  • Discord Classic’te bulunan %30 indirime ek olarak 2 sunucu takviyesi imkânı sunmaktadır.

discord nitro iptal ettikten kac gun sonra parasi iade edilirDiscord Classic aylık 5 dolar ve yıllık üyelik yapıldığı takdirde 50 dolar, Discord Nitro ise aylık 10 dolar yıllık abone olma durumunda 100 dolar ile fiyatlandırılmıştır. Yıllık abonelik durumlarında kullanıcılara %16 indirim uygulanmaktadır.

Discord Nitro Para İadesi Kaç Günde Yapılır?

Aldığınız üyeliğin herhangi bir sebepten dolayı iptal etme isteğiniz durumda, para iadesi için birkaç inceleme yapılmaktadır.

İptal başvurunuz sırasında, üyelik alım işleminin 14 gün içinde olması ve Discord Nitro ile 120 dakikadan az yayın yapmanız durumunda herhangi bir kesinti uygulanmadan para iadeniz yapılmaktadır.

İptal başvurunuzun kurallara uygun şekilde yapılmasından sonra verilen resmi rakamlar 14 gün içerisinde olsa da kullanıcıların verdiği bilgiler doğrultusunda ortalama 7 gün içerisinde yapılan ödeme hesaba geri aktarılmaktadır.

Ödeme, üyelik iptalinden hemen sonra hesaba yatmayacaktır. Paranın hesabınıza aktarılması birkaç gün sürebilir. 2 hafta içerisinde geri alınamayan ödemeler için geri bildirim hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz