Garanti BBVA Mobil Adres Güncelleme Nasıl Yapılır?

Bazı banka müşterilerinin çağa ayak uyduramadığı ve fiziki bankacılık anlayışını değiştiremeyerek işlemlerini banka şubelerinden yürütmesi gibi bankalarında değiştiremediği fiziki bildirimler bulunmaktadır.

Yapılan kampanya, bildirim, koşul ve yönetim politikası değişikliği gibi yazılar müşteri tercihine göre değişmekle beraber %80 oranında e-posta yoluyla iletildiği yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır.

E-posta kullanmayan müşteriler ve banka tarafından yapılan şahsa özel tebligatlar posta yoluyla bildirilmektedir.

Garanti Bankası 2019 yılında yönetimine kattığı BBVA kurumunun gölgesinde hızla büyümeye devam etmektedir.

Garanti BBVA adı ile daha güçlü olduğunu belirten banka yöneticileri, sürdürülebilir hizmetin getirisi olan kar etme politikasını minimum düzeye indirerek, öncelikli odak noktalarının müşteri memnuniyeti olduklarını açıklamışlardır.

garanti bbva mobil adres guncelleme nasil yapilirHer gün yeni bir işlem yapabilme yeteneği kazanan Garanti BBVA Mobil, aynı hizmetleri internet bankacılığı üzerinden de sunmaktadır.

Yapılan adres değişikliklerinin 15 gün içinde bildirilmesi ile sorumlu tutulduğunuz banka kuralları gereğince işlemi banka şubesine gitmeden yapabilmektesiniz.

Yazımızda Garanti BBVA Adres Değişikliği Nasıl Yapılır? bunu inceleyeceğiz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Adres Güncelleme Nasıl Yapılır?

Google Play Store, Apple Store üzerinden indireceğiniz Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı linki üzerinden Kullanıcı Adı/T.C. Kimlik Numarası ve Şifre tuşlanarak ile giriş yapılır.

Ekranın sol üst köşesinde bulunan insan imgesi üzerinden “Profil ve Ayarlar” alt menüsüne ulaşılır ve “Tanımlamalar” menüsüne girilir.

Tanımlamalar alt menüsü içerisinde Adres Bilgileri, E-Posta Bilgileri düzenlenebilmektedir. Güncellenmesi istenen bilgi içeriğine ulaşır ve “Güncelle” butonu ile işlem sonlandırılır.

Yapılan işlemler sonrasında sisteme kayıtlı cep telefonuna gönderilen SMS Güvenlik Kodunu girmeniz istenebilir.

Yapılan işlemleri en yakın Garanti BBVA şubesine müracaatta bulunarak ya da telefonunuzdan 444 0 333 numarasını arayarak müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapacağınız görüşme ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sorularınızı lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Hoşçakalın…

Yorum Yaz