İş Bankası Burs Kartı ile İnternet Alışverişi Yapılır Mı?

18-25 arası öğrenciler için Altın Genç uygulaması kapsamında üstün başarı gösteren üniversite geçiş sınavında derece yapan öğrenciler için belirlenen bir burs ödülü vardır. Bu burs ödülünü yalnızca ham puan üzerinden ilk 30’a girmiş öğrenciler başvurarak bursu almaya hak kazanabilirler.

Burs alan öğrencilere verilen İş bankası burs kartı bir banka hesap kartıdır. Bu hesap kartını temin etmek için şubeye giderek evrakları tamamlamak gereklidir. Bursu alan öğrenciler, hesap kartlarını internet alışverişine açabilir ve online olarak bursunu harcayabilir. Şube veya müşteri temsilcisi üzerinden kartını internet alışverişi için açtırabilir.

İnternet Alışverişinde Kart Bilgileri Güvende Mi?

iscep paycell para yukleme 2Alışveriş yapacağınız site üzerinde güvenlik sistemini görerek o şekilde kart bilgilerinizi eklemeniz her zaman güvenli olacaktır. Sitede belirtilen güvenlik sistemini araştırmalı ve güvenilir bir site olması halinde kart bilgileriniz saklı tutulacaktır. Bu sayede güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Alışverişlerinizde internet üzerinde bilgilerinizi kaydetmemeniz daha yararlı olacaktır. Bilinen ve güvenli sitelerden alışveriş yapmak her zaman daha avantajlı olacaktır.

İnternet Harcamalarımı Nereden Görebilirim?

İnternet üzerinden online olarak yapılan harcamalarınızı mobil bankacılık sistemi üzerinden hesap hareketlerinizi inceleyerek nereye kaç lira harcama yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Harcamalarınızın görünmemesi halinde müşteri temsilcisine konu ile ilgili şikâyetinizi anlatabilir ve durum hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hesap hareketlerinizde en geç 24 saat sonra aynı gün içinde yaptığınız harcamalarınız görünecek ve detaylı bilgi mevcut olacaktır. Harcamalarınıza ilişkin detaylara sahip olmak için internet üzerinden yaptığınız harcamaların, mobil bankacılık üzerinde kayıtları mevcuttur.

Burs Kartımı Nerede Kullanabilirim?

İş bankası burs kartı aynı zamanda bir hesap kartı olduğu için banka hesabınıza ait bir hesap numaralı kartınız ile her türlü alışverişinizde kullanmanız mümkündür. Çoğu zaman internet alışverişine kapalı olarak kişilere teslim edilen kartların internet alışverişine açılmasının ardından kullanımda bir sorun teşkil etmez. İstediğiniz zaman burs kartınızda yer alan parayı nakit olarak iş bankamatik üzerinden çekebilir veya kartınızda bulunan parayı şifrenizle birlikte tüm harcamalarınızda kart geçerek ödeme yapabilirsiniz.

İş Bankası Kartı Ne İşe Yarar?

İş bankası kartı ile hesabınıza yatırılan paranız güvende tutulur. Kartınız tüm alanlarda harcamalarınız için uygun olarak tasarlanarak size teslim edilir. Böylelikle kartınızdan parayı çekmeden dilediğiniz gibi harcama yapabilir ve online olarak da kartınızdaki parayı kullanabilirsiniz. Yaşamı daha kolay ve daha hızlı kılan İş bankası kartı sayesinde istediğiniz her an paranızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İş bankası kartınızı yanınızdan ayırmadan gideceğiniz marketten online alışverişe kadar tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Birçok avantajı beraberinde getiren İş bankası kart ile İşcep mobil uygulaması üzerinden kart bilgilerinize ulaşabilir ve online işlemlerinizi halletme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece dilediğiniz işlemi anında yapabilirsiniz.

Yorum Yaz