Odeabank Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Odeabank kendine ilke edindiği genç, dinamik, yenilikçi bankası sloganının hakkını vermek için her gün daha fazla hizmet ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden verilen hizmetler ile neredeyse müşterilerinin banka şubesine gitmeye gerek kalmamaktadır. Mobil bankacılık veya internet bankacılığına erişim için internet şubesi kullanıcı bilgilerinizi ya da odeabank kredi kartı/ banka kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca yaptığınız online işlemlerde “Odeabank Kazandırıy’O” sistemi üzerinden puan ve ödül kazanmanız mümkün.

Odeabank Fatura Nasıl Ödenir?

Cep telefonumuz üzerinden veya internet bankacılığı ile gireceğimiz mobil bankacılık sekmesi altında hemen hemen her kurumla anlaşma yapılmış olan bir menü bizi karşılamaktadır.

Ana menüde karşımıza çıkan ödemeler menüsü altında karşımıza çıkan seçeneklerden fatura ödeme alt menüsüne girerek ödemek istediğimiz faturanın türünü (Telefon • Cep Telefonu • Doğalgaz • Elektrik • Su • TV Yayın & İnternet • Diğer) belirleriz.odeabank fatura odeme nasil yapilir 1

Fatura ödeme sırasında tarafımızdan kurum kodu, sözleşme numarası, üyelik numarası, telefon numarası gibi bilgiler isteneceğinden bu bilgileri daha önceden kayıt etmemiz işlem hızlılığı açısından faydamıza olacaktır.

Gerekli fatura bilgilerini girmemize müteakip karşımıza çıkacak işlem sıralaması ödemenin hangi hesaptan yapılacağınız konusunda olacaktır.

Ödemeleri hesaptan yapabileceğimiz gibi kredi kartı üzerinden ödeme işlemi de gerçekleştirebilmekteyiz.

Odeabank yapacağınız fatura ödemelerinde anlaşma sağladığı birçok kurum üzerinden işlem ücreti almamaktadır.

Ödemeler menüsü içinde fatura ödeyebileceğimiz gibi kredi kartı ödemeleri, kredi ödemeleri, sgk ödemeleri, GSM TL yükleme işlemleri ve vergi, trafik cezası ödeme gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz hizmete açılmamış olsa da şans oyunları menüsünün en kısa zamanda online işlemlere dahil edileceği banka tarafından paylaşılan bilgiler arasındadır.

Diğer bankacılık işlemleri ile ilgili sorularınızı lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Hoşçakalın…

 

 

Yorum Yaz