Payfix Nedir?

Dijitalleşen dünya ile elektronik, yapay zekâ ve bilişim hizmetleri hayatımızın her anında yanımızda olmaya devam etmektedir.

Banka ve bankacılık önceleri paramızı muhafaza edebileceğimiz, yatırım yapabileceğimiz bir kurum iken günümüzde evrimleşerek birikimlerimizi yöneten, kişileri yönlendiren ve önerilen sunabilen mekanizmaya dönüşmüştür.

Yenilikçi fikirlerin ortaya atılması ile beraber banka kadar büyük yatırımlar gerektirmeyen, işlerin sistemler üzerinden yürütüldüğü ve sermayenin minimal şekilde tutulduğu kurumlar karşımıza çıkmaktadır.

Ön ödemeli kartların gelişimini, dijital cüzdan adı altından herhangi bir fiziki yönetim şeklinin olmadığı, yatırımlarınızın ve işlemlerinizin tamamen online olarak yapıldığı sistemler takip etmektedir.

Payfix size bir fiziki kart sunmadan, hesabınıza tanımladığı kart numarası ile internet üzerinden alışveriş yapabilme, yatırımlarınızı yönetebilme, günün dilediğiniz saati para gönderip alabilme şansı sunar.

Oyun sever kullanıcıları için E-pin alım imkânı da bulunmaktadır.

Harcamalarınızı belirli gruplar altında toplayarak hakkınızda bir gider analizi oluşturur. Sistemdeki yapay zekâ ile giderleriniz takip edilir ve size birikim tavsiyelerinde bulunur.

Sisteme kayıt ettiğiniz faturaların takibi ve ödenmesi konusunda sağladığı kolaylık ile takip etme ve zaman kaybı problemini ortadan kaldırmış olur.

Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde dilediğiniz an cüzdanınıza ulaşabilir istediğiniz ödeme, havale işlemlerini saat sınırlaması olmaksızın gerçekleştirebilirsiniz.

Payfix üyelik sırasında herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Payfix Kurumsal Hangi Hizmetler Sunar?

  • Web sitenize ekleyeceğiniz sanal pos ile başka bir kuruma ihtiyaç duymadan müşterilerinize kredi kartı ile alışveriş,
  • Tek Tıkla Tahsilat sekmesi altında ürün bazlı müşteri ve fiyat politikası oluşturarak, seçili müşterilerin bilgilendirilmesi ile birlikte potansiyel satış,
  • Cep telefonu ya da bilgisayarınız üzerinden kullanabileceğiniz sanal pos ile kart numarası bilgilerini girerek müşterilerinizden tahsilat yapma,
  • Müşteri alışveriş analizi yaparak verdiği bilgiler ile kullanıcı bazlı kampanyalar düzenleyerek müşteri ilgisini arttırma,
  • Taksitli tahsilat benzeri durumlarda sisteme gerekli bilgileri kayıt ederek, bakiye bitene kadar müdahaleye gerek kalmadan otomatik sanal pos ile tahsilat yapma imkanları sunmaktadır.

 

Payfix nasıl üye olunur?

payfix nedirPayfix üyelik sırasında ek bir belge istemez. Formu doldururken gireceğiniz isim, soyisim, T.C. Kimlik Numarası, adres, mail adresi bilgileri ile kayıt olabilirsiniz. Şifrenizi oluştururken karışık kombinasyon kullanmanız önerilir.

Gidiğiniz telefon numarasına gelen kısa mesaj ile hesabınız doğrulanır. Ayrıca hesaba her erişim sağlama sırasında cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile giriş yapılmaktadır.

Payfix e üye olmak için lütfen tıklayınız.

Payfix Nasıl Para Yüklenir – Çekilir?

Payfix’ e para yüklemek oldukça kolaylaştırılmıştır. Ana sayfa üzerinde bulunan “Para Yükle” menüsü içerisinde açılan kutucuk içerisinde istediğimiz banka ismi seçilir ve gönderi sırasında girilmesi istenilen bilgiler karşımıza çıkmaktadır. Ekranın üstünde bulunan Payfix Numarası para yatırma sırasında açıklama bölümüne girilmesi gerekmektedir.

Para çekme işlemi ise yine ekranın sağ kısmında bulunan “Para Çekme” menüsü içerisine girilir. İşlem sırasında gireceğimiz banka daha sonraki işlemlerde kullanılmak üzere kayıt edilir ve bilgileri 1 defaya mahsus girdikten sonra daha sonraki aynı bankaya para gönderme işleminde bilgileri tekrar girme gereği yoktur.

Bilgilerin tanımlanmasından sonra paranın gönderilmesini istediğimiz hesap seçilir ve para havale olarak gönderimi sağlanır.

Payfix Ücretlendirme Tablosu

Banka Havalesi ile Para Yükleme (Ücretsiz)

Kullanıcının banka hesaplarından PayFix hesabına para yükleme işlemleri.

Hesaplar Arasında Para Transferi (Ücretsiz)

Aynı ay içerisinde 1 ile 5 farklı PayFix kullanıcısına kadar toplam 1.000 TL üzeri ödeme alınması halinde %5 tahsil edilir.
1.000 TL yi geçmese bile 6.işlemden itibaren alıcının PayFix hesabından %5 tahsil edilir.
1. işlem bile olsa 1.000 TL ve üzeri başka PayFix hesabına gönderdiğiniz taktirde alıcının PayFix hesabından %5 tahsil edilir.

Banka Havalesi ile Para Çekme (Ücretsiz)

Kullanıcının kendi PayFix Hesabından İsmine tanımlı bir Banka Hesabına Para Çekim İşlemi.

PayFix hesabından Fatura Ödeme (2 TL)

Kullanıcının kendi PayFix hesabından Fatura Ödemelerini yapması

PayFix Kurumsal (Ücretsiz)

PayFix üye işyerlerinden yapılan harcamalarda 0 (Sıfır) komisyon uygulanmaktadır.

Yorumlar

  1. Avatar payfix Ağustos 2, 2021

Yorum Yaz