QNB Finans Bank Tarım Kredisi Nasıl Çekilir ? – QNB Finans Bank Tarım İçin Kredi Alma

Değerli okurlarım…

QNB Finans Bank çoğu bankanın aksine konuyu daha detaylı inceleyerek, müşteri portföyünü ince eleyip sık dokuyarak taleplerin karşılanması konusunda kredilendirme imkanlarını birçok başlık altında toplamıştır.

Başvuru esnasında;

  • Çiftçilik belgesi,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Damızlık Birliği/Süt Üreticileri Birliği üyelik belgesi,
  • Hayvan varlığı listesi,
  • İşletme izin belgesi talep edilen kredi ürünlerini kapsamları ile sizler için inceledim.

QNB Finans Bank Bitkisel Üretim Kredisi

Tarımsal üretimlerin devamı adına zirai ihtiyaçların karşılanmasında 24 aya kadar vade seçeneği sunan aylık ya da 3,6,12 aylık dönemde ödeyebileceğiniz üretim maliyetinin %75ini karşılayabilen kredi türüdür. Müşteri bazlı olarak kredi üretim maliyetinin %85ini karşılama imkânı sunabilir.

QNB Finans Bank Besicilik Kredisi

Besicilik yapan işletme ve üretici kişilerin, hayvanın alımından kesim görene kadar olan ihtiyaçların tümünü kapsamak amaçlanmaktadır. Ödemeler aylık ve 3,6,12 aylık dönemlerde yapılabilir ve kredi üretim maliyetinin %85ini finanse eder.

QNB Finans Bank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi

Yumurta ve beyaz et üretimi ile uğraşan kişi ve işletmelerin yem, hayvan alımı ve işçilik gibi temel giderlerini karşılamak için programlanmıştır. Üretim maliyetinin %75ini kapsayan kredi kişiye özel olarak %85’e kadar çıkarılabilir. 24 aya kadar vade seçeneği ve aylık ya da 3,6,12 aylık periyotlarda ödeme imkânı sunar. Kredi başvurusunda ek olarak çalışma izni ve sağlık sertifikası belgesi talep edilmektedir.

QNB Finans Bank Süt Hayvancılığı Kredisi

Yetiştirilen hayvanın çiftlik ortamı ya da doğal koşullarda olduğuna bakmaksızın süt kalitesini ve verimini arttırmak amacı ile ihtiyaç duyulan yem, ilaç ve bakım maliyetlerini karşılamak amacı ile programlanmıştır. Üretim maliyetinin %75ini kapsayan kredi kişiye özel olarak %85’e kadar çıkarılabilir, 24 aya kadar vade seçeneği sunabilir ve aylık ya da 3,6,12 aylık periyotlarda ödeme imkânı sunar.

QNB Finans Bank Meyve Bağ Kredisi

QNB Finans Bank meyve bağ kredisi ilaç, fide alımı, gübre temini, sulama ve zirai ekipmanları alımında duyulan ihtiyaçları finanse eder. Ayrıca bakım, yakıt alımı ve onarım işlemlerinde de kullanabileceğimiz meyve bağ kredisi Üretim maliyetinin %75ini kapsar, kişinin gerekli koşulları sağlaması durumunda finanse edilen tutar %85’e kadar çıkarılabilir, 3 yıla kadar vade seçeneği sunabilir ve aylık ya da 3,6,12 aylık periyotlarda ödeme imkânı sunar. Başvuru sırasında Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Çiftçilik Belgesi ibraz etmemiz yeterli olacaktır.

QNB Finans Bank Organik Tarım Kredisi

QNB Finans Bank Organik Tarım Kredisi; organik tarım adına yapılan sertifika, işçilik, hasat ve üretim giderlerini kapsamaktadır. Üretim maliyetinin %75ini kapsar, kişinin gerekli koşulları sağlaması durumunda finanse edilen tutar %85’e kadar çıkarılabilir, 2 yıla kadar vade seçeneği sunabilir ve aylık ya da 3,6,12 aylık periyotlarda ödeme imkânı sunar. Başvuru sırasında istenilen belgeler; Çiftçilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Organik Tarım Sertifikasyon Belgesi olarak belirlenmiştir.

QNB Finans Bank Arıcılık Kredisi

Qnb Finans Bank Arıcılık Kredisi ile kovan temini, koruyucu ekipman ve balmumu alımı, ana arı yada koloni temini konusundaki ihtiyaçlarımıza destek sağlayabiliriz. Üretim maliyetinin %75ini kapsar, kişinin gerekli koşulları sağlaması durumunda finanse edilen tutar %85’e kadar çıkarılabilir, 2 yıla kadar vade seçeneği sunabilir ve aylık ya da 3,6,12 aylık periyotlarda ödeme imkânı sunan kredi başvuru için yanımızda bulundurmamız gereken belgeler; Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi, Arıcılık Kayıt Sistemine kayıtlı olduğunu gösterir belge, proforma fatura olarak istenmektedir.

QNB Finans Bank Seracılık Kredisi

Üreticinin fide, tohum, gübre, ısıtma ve sulama ekipmanları tedarikinde yaşanan tıkanmaları önlemek için programlanmıştır. Müşteri bazında %85 e kadar çıkarılabilen maliyet oranı standardı %75 olarak belirlenmiştir. Kredi 36 aya kadar vadelendirilir ve 1,3,6,12 aylık dönemlerde ödeme imkânı sunar. Çiftçilik belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Kontrollü Örtü Altı Kayıt Sistemi Belgesi başvuru sırasında istenilen belgelerdir.

QNB Finans Ban Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi

Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi üreticinin ilaç, yem, su, ısıtma, işçilik ve yavru balık temini konusunda finansman sağlamaktadır. Müşteri bazında %85 e kadar çıkarılabilen maliyet oranı standardı %75 olarak belirlenmiştir. Kredi 36 aya kadar vade imkânı sunar ve 3,6,12 aylık dönemlerde ödeme imkânı sunar. Çiftçilik belgesi, Nüfus Cüzdanı, Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, Su Ürünler İzin Belgesi başvuru sırasında istenilen belgelerdir.

4Diğer tarım kredileri işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Hoşçakalın…

 

 

Yorum Yaz