Ziraat Bankası Mobil Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Aktif kullandığınız hesap veya maaş hesabınız Ziraat Bankası’na kayıtlı ise, para girişi/çıkışı, harcamalar, hesap işlemleri ile ilgili gerek mobil aplikasyon üzerinden gerekse SMS ile bilgilendirilmek istiyorsanız yazımı inceleyebilir sormak istediklerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Açık olan Ziraat Bankası Mobil Bildirim Ayarı Kapatmak için bildirimlerinizi aynı talimatları takip edip, aktif olan seçenekleri iptal ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Mobil ve İnternet Bankacılığı Bildirim Açma

Gün içi mobil işlem trafiği yoğun olan kişilerin, verdikleri talimatların, gelen, giden eft ve havalelerin, yaptıkları ödemelerin takiplerini anlık olarak sağlayacak bildirim ayarlarını sizler için derledim.ziraat bankasi mobil bildirim ayarlari nasil yapilir

Takip edeceğiniz yönergeler ile Ziraat Mobil ve Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı linki üzerinden bildirim ayarlarını Mobil Bildirim Ayarlarını Açma/Kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ziraat Bankası mobil uygulamasına ya da internet bankacılık arayüzüne sistem üzerinde kayıtlı bilgileriniz ile giriş yapınız.
  • Sayfanın en altında bulunan 3lü menü çizgi kümesi üzerinden alt menüye ulaşılır ve “Profil ve Ayarlar” seçilir.
  • Bir alt menüde karşımıza çıkan seçeneklerden “Bilgilendirme Ayarlarım” seçilir.
  • “Bilgilendirilme Tercihlerim” ekranına ulaşıldığında, “İstiyorum” seçeneği ile devam edilir ve “Para Transferi”, “Maaş Ödemesi”, “Kurum Ödemesi” seçeneklerinin hepsi teker teker düzenlenir. Ayarlar içerisinde bildirimin SMS, E-mail ya da aplikasyon üzerinden geleceği ve bildirimin geleceği minimum, maksimum tutarları hakkında ayarlamalar yapılır.

Bu talimatları inceleyerek Ziraat Bankası Mobil Bildirim Açma/Kapama ayarlar yapabilir, hesabınızla ilgili tüm detaylar ile ilgili SMS, E-mail ve mobil aplikasyon uyarısı alabilirsiniz.

Hoşçakalın…

 

 

Yorum Yaz