Garanti BBVA Paramatik (Bankamatik) Adres Güncelleme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Bankası yurtiçi 892 şubesine ek olarak 5309 bankamatik ile sahada hizmet vermektedir. 18.700.000 müşterinin her birisi için ayrı olanaklar sunmak ve banka ulaşılabilirliği konusunda tüm engelleri ortadan kaldırmak adına kör noktalara ATM desteği vermiştir.

Online bankacılık ve İnternet bankacılığı sunucudan kullanıcıya birçok hizmet kolaylığı ve tasarruf sağlamaktadır. İşlem kaydının %80’i mobil kanallar ile yapılabilir olsa da bankamatikler ve şubeler ile işlem gerçekleştirmek bazı vazgeçilmez yoldur.

Garanti BBVA bankamatik tahsis noktası konusunda araştırmalarını titizlikle yürütmekte ve buna bağlı olarak ATM işlem hacmini en üst seviyede tutmaktadır.

garanti bbva paramatik bankamatik adres guncelleme nasil yapilirDurum böyle olunca arama motorlarında sıklıkla aranan Garanti BBVA Paramatik (Bankamatik) Adres Değişikliği Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını sizler için derledik.

Garanti BBVA En Yakın Bankamatik Nerede? Linki üzerinden size en yakın bankamatiği bulabilirsiniz.

ATM ye kartımızı yerleştirip şifremizi girdikten sonraki açılan Ana Menü içinde “Tüm İşlemler” sekmesine basılır.

Tüm İşlemler içinde karşımıza çıkan seçeneklerden “Diğer İşlemler” menüsü seçilir ve “Tanımlamalar” kısmına ulaşılır.

“Adres Güncelleme” seçilerek güncellenmesi gereken bilgiler girilir ve onaylanır.

Garanti BBVA Bankası para üstü verme gibi birçok bankamatik yenliğine öncülük yapmıştır. Paramatik adını verdiği ATM’ler üzerinden yapılan işlem sayısını gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Mobil Bankacılık ile ATM entegrasyonu sayesinde ortaya çıkan QR kod kullanımı ile temassız Dijital Bankacılık işlem sayısında artış gözlenmektedir.

Tüm bankacılık işlemleri ile ilgili sorularınızı yorumlar kısmında belirtiniz.

Hoşçakalın…

 

 

Yorum Yaz