Garanti Bankası Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, her zaman kendi sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşlarından olmuştur. 18.700.000 müşterisine Türkiye’nin 2. Büyük bankası olduğunu attığı her adımla kanıtlayan Garanti Bankası, 2019 yılında adını Garanti BBVA olarak değiştirerek ve yönetimine Banco Bilbao Vizcaya Argentaria kurumunun gücünü dahil ederek sıralamadaki yerini korumak için çalıştığını göstermektedir.

Mobil bankacılık her an karşımıza yeni sistemler, kullanıcı arayüzleri ve müşteri memnuniyeti sağlayacak yenilikler getirmektedir.

Nüfusun %20’sinin Garanti BBVA Bankası müşterisi olduğunu düşünürsek, günlük işlem hacminin ne denli fazla olabileceğini tahmin edebiliriz. Belirlediği koşullar sağlandığında ve maaş müşterilerinden para transferi ücreti almayan Garanti BBVA, insanların “yeteri kadar nakit taşıma” konusuna teşvik etmektedir.

Garanti BBVA Bankası Mobil Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Toplum bilinci, teknoloji devlerinin “Nakitsiz Yaşam” projesine istemeden de dahil olmaktadır. Artan pos cihazları, harcadıkça kazan gibi kampanyalar, paranın güvende olması insanları kart ile alışverişe yönlendirmektedir.

Bu kadar fazla işlemin olduğu bir döngü içerisinde hesabınızla ilgili tüm hareketlerin kontrolünü sağlamak tabi ki de hakkınız.

Peki Garanti Hesabınıza Para Geldi Bildirimi Gelmiyor? Ne yapabilirsiniz gelin beraber inceleyelim.garanti bankasi bildirim ayarlari nasil yapilir

Aşağıdaki talimatları Garanti Mobil veya Garanti İnternet Bankacılığı linki üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • T.C. Kimlik Numaranı veya Müşteri numaranızı girdikten sonra şifrenizi giriniz.
  • Ana menü üzerinde sol üst köşede bulunan “Profil ve Ayarlar” sekmesine ulaşınız. Bu menü, profil resmi değiştirme dahil tüm özelleştirme seçeneklerini içermektedir.
  • “Bildirim Ayarları” alt menüsünde “Anlık Bildirim” seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan hangisini aktif etmek istiyorsanız yanındaki yeşil butonu sağa doğru çekmelisiniz.
  • Yapılan harcamalarında bildirim olarak gelmesini istiyorsanız, ekranın en altında bulunan “Harcama Uyarıları” simgesini “Açık” konumuna getirmeniz gerekmektedir.

Diğer bankalara ait Mobil Bankacılık İşlemleri ile ilgili sorularınızı yorumlar kısmında belirtiniz.

Hoşçakalın…

Yorumlar

  1. Avatar Nevzat Nisan 28, 2021
    • Avatar Nevzat Nisan 28, 2021
      • Mustafa Eser Mustafa Eser Nisan 28, 2021

Yorum Yaz